شراکت BMW با لیگ برگزاری مسابقات (Drone) جهت ساخت سریعترین پرنده ی بدون سرنشین

تولیدکننده خودرو آلمانی BMW، با شراکت با (Drone Racing League (DRL موافقت نموده است که دو همکاری مشترک، جهت تولید سریعترین پرنده ی بدون سرنشین خواهند داشت. BMW نیز میزبان یکی از مسابقات امسال در BMW Welt، مرکز نمایشگاه چند-کاربری شرکت در مونیخ آلمان خواهد بود.

DRL، از تونل بادی BMW در مرکز تست Aerodynamic Test Center، بهره خواهد گرفت؛ که امیدوار است یک هواپیمای مدل جدید، با توانایی شکست رکورد جهانی گینس، با ثبت سریعترین سرعت زمینی با یک کوادکوپتر کنترلی از راه دور با قدرت باتری، را بسازد. DRL تقریبا با DRL RacerX ، و برخورداری از سرعت 162.5 mph، ابن ثبت رکورد را حفظ می نماید. RacerX حقیقتا با سرعت 179 mph پرواز می کند؛ ولی گینس، میانگین سرعت پرواز را مد نظر قرار می دهد.

لیگ مسابقات هواپیمای مدل (DRL)، با آغاز نخستین فصل خود، هنوز در گام های اولیه خود است؛ ولی به ورزشی پرطرفدار تبدیل شده است که در رسانه های ESPN، SKY Sports و ProSiebenSat 1 در آلمان، پخش می گردد. تمام خلبانان و هدایتگران هواپیمای مدل، از همان مدل DRL Racer 3، بهره می گیرند؛ بنابراین تمام مسابقات، عادلانه بوده و سطح مهارت خلبان، مورد سنجش قرار می گیرد.

امسال، BMW میزبان مسابقات پیش از مسابقات فینال در مرکز نمایشگاهی BMW Welt در 28 جولای خواهد بود؛ پیش از اینکه برنده در مرحله فینال مشخص گردد؛ که امسال در عربستان سعودی برگزار می گردد.

مدیر و موسس DRL، نیکولاس هوربازوسکی می گوید: "ما از همکاری با BMW، یک برند جهانی موتورسیکلت، با پیشینه ای از نوآوری، هیجان زده شدیم. ما امیدوار هستیم تا مسابقات آتی هواپیمای مدل را در BMW Welt برگزار نماییم و فناوری اختصاصی خود را جهت تست همکاری با BMW ، عرضه نماییم."

جورج ریمن، مدیر برند بین المللی BMW می افزاید: شراکت با DRL، مشارکت BMW در مسابقات با نگاه به آینده را ارتقا خواهد بخشید.

"مسابقات هواپیمای مدل، نوعی مسابقه رقابتی است؛ که با ایفای نقش فناوری دیجیتال و ابزار با عملکرد بالا، توصیف شده است. این نشان دهنده محیطی است که BMW برخورداری از یک جایگاه پیشتازانه برای سال های متعدد در کسب و کار اصلی خود، را فرض نموده است".

محصول به سبد خرید شما اضافه شد