معرفی بهترین پهپادهای سال 2018

اگر بخواهیم به صورت تخصصی در مورد پهپادها یا هلی شات صحبت کنیم باید از موارد مبتدی در این زمینه شروع کنیم ، زیرا تنها راه ورود به دنیای کوادکوپترهای حرفه ای ، استفاده از کوادکوپترهای مبتدی و نیمه حرفه ای می باشد ، تا شما را در زمینه پرواز و هدایت دستگاه به بهترین نحوه آموزش دهد.

اگر مبتدی هستید و میخواهید وارد دنیای کوادکوپتر یا پهپاد شوید باید در نظر داشته باشید که زیاد هزینه نکنید ، بهتر است در ابتدا با یک دستگاه مبتدی یا نیمه حرفه ای استارت بزنید تا میزان علاقه مندی خود و تواناییهایتان را محک زده و اگر کوادکوپتر شما با مشکلی روبرو شد ، زیاد به جیبتان ضرر وارد نشود ، ما میخواهیم خیلی صادقانه شما را با معقوله خرید پهپاد آشنا کنیم.

اگر میخواهید در رنج قیمتی پایین و متوسط کوادکوپتر بخرید توصیه ما به شما انتخاب یکی از محصولات کمپانی سایما یا WLTOYS است ، زیرا هم قطعات یدکی آنها به راحتی قابل تهیه کردن است و هم قیمت بسیار مناسب و دوام بالای دارند ، به جرات میتوانیم بگوییم محصولات کمپانی SYMA در بین علاقه مندان بسیار محبوب هستند و جایگاه بسیار ویژه ای دارند و میتوانند جزو بهترین پهپاد های مبتدی به حساب بیایند ، کمپانی سایما و WLTOYS به عنوان اولین و بزرگترین تولید کنندگان Drone های اسباب بازی و نیمه حرفه ای هستند.

محصولات سری ۵ و سری ۸ سایما برای شروع بسیار مناسب هستند ، اگر مبتدی هستید بهتر است از یک کوادکوپتر سری ۵ سایما شروع کنید تا کم کم حرفه ای شوید ، در حال حاضر فول آپشن ترین کوادکوپتر ۲۰۱۸ سایما که در سری ۵ تولید شده است کوادکوپتر SYMA X5UW می باشد که به عنوان یک محصول مناسب و مبتدی با کیفیت قابل قبول می باشد و میتوانید از آن تا زمانی که وارد دنیای نیمه حرفه ای ها شوید استفاده کنید.

اگر بخواهید کمی پا را فراتر بگذاریم و وارد محصولات نیمه حرفه ای شویم کوادکوپترهای سری ۸ سایما یا سری ۳۰۰ WLTOYS می توانند بسیار مفید باشند و لحظات شما را هیجان انگیز نمایند ، به طور مثال بهترین کوادکوپترهای نیمه حرفه ای که در سال ۲۰۱۸ بسیار مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته اند مدلهای SYMA X8SW ، SYMA X8SW-D و در رده GPS دار میتوانیم به مدل SYMA X8 PRO اشاره کنیم که همگی جزو بهترین مدلهای نیمه حرفه ای سال ۲۰۱۸ می باشند.

البته ناگفته نماند که کوادکوپترهای نیمه حرفه ای کمپانیهایی نظیر WLTOYS نیز بسیار با کیفیت هستند و از بهترین مدلهای این کمپانی میتوانیم به کوادکوپتر Q303-A ، و هلی شات Q393-A و همچنین Q333-A اشاره کنیم که در بحث نیمه حرفه ای ها حتی بسیار بالاتر از محصولات سایما قرار خواهند گرفت که جزو بهترین پهپاد ها هستند ، معمولا سریهای A در محصولات WLTOYS مجهز به مانیتور دریافت تصاویر هستند و کیفیتهای بسیار خوبی را میتوانند ارائه دهند ، خیلی از علاقه مندان میتوانند با ورود به دنیای نیمه حرفه ایها مسیر را برای ورود به دنیای پهپادهای حرفه ای برای خود هموار نمایند.


و اما نوبت معرفی هلی شاتهای برتر سال ۲۰۱۸ و محصولات حرفه ای است ، که در این قسمت به طور مفصل به معرفی آنها میپردازیم.

این روزها محبوبیت هلی شات ها اجتناب ناپذیر است ، طبق بررسی جامعی که مجله تکنولوژی امریکایی بر روی ۵۰۰۰ کاربر کوادکوپترها انجام داده اند محصولات dji از محبوبیت بسیار‌ ویژه ای برخوردارند.

بیشتر افرادی که از هلی شاتهای غیر از dji استفاده میکنند در تلاش هستند تا یکی‌ از محصولات این کمپانی مطرح را داشته باشند و بقیه افرادی که از دی جی آی استفاده میکنند بسیار راضی و‌ خرسند هستند.

کیفیت عالی ، تصاویر کاملا صاف و شفاف ، برد موثر بسیار عالی و ازهمه مهمتر پشتیبانی کامل از قطعات یدکی و لوازم جانبی باعث محبوبیت خاص محصولات DJI در سرتاسر جهان می باشد.

به جرات میتوانیم‌ بگوییم اولین و محبوبترین کوادکوپتر مخصوص هلی شات ، پهپاد فانتوم می باشد.

فانتوم ۲ و ۳ که در سالهای اخیر طرفدارن بسیاری داشته اند اما با ورود تکنولوژی جدید ساخت پهپاد دیگر تولید و عرضه نمیشوند ، در‌حال حاضر فانتوم ۴ پروفشنال و فانتوم ۴ پروفشنال ورژن ۲ در صدر جدول علاقه مندیها قرار‌دارند.

اما با پیدایش مویک ها و اسپارک دریچه ای جدید برای علاقه مندان به پهپادهای شخصی گشوده شد و با وجود اکسسوریهای مورد نیاز کاربران بر‌ روی پکهای کمبوی این محصولات باعث شد افرادی که به دنبال هلی شات شخصی هستند از این محصولات استقبال‌ گسترده ای کنند.

با توجه به کیفیت و آپشنهای بسیار‌ قوی ای که بر روی هلی شات مویک ایر یا اسپارک لحاظ شده اند ، بسیاری از کاربران حرفه ای ترجیح‌ میدهند از این نوع کوادکوپترها حتی برای تصویربرداریهای حرفه ای استفاده کنند.

یکی از دلایل استقبال ایرانیها از مدلهای مویک و اسپارک ، قیمت مناسب و سخت افزارهای جانبی ای است که در پک کمبو و همراه این محصولات قرار گرفته و اراعه میشوند باتری یدک ، کیف چرمی ، هاب شارژر ، شارژر فندکی ، ملخ یدک و… جزو همین سخت افزارها هستند که با توجه به قیمت ارز، پکهای کمبو را بسیار مقرون به صرفه نموده اند.

سخن آخر با خریداران هلی شات:

در جمع بندی این مقاله باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که اگر قصد خرید هلی شات یا خرید کوادکوپتر را دارید و در این زمینه مبتدی هستید بهتر است از یک محصول سبک با قیمت مناسب شروع کرده تا مهارت خود را افزایش دهید ، سپس برای خرید یک محصول حرفه ای اقدام کنید.

محصول به سبد خرید شما اضافه شد