شما اینجایید! عالیه! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید با ما همراه باشید!

مجموعه مدل ایران از سال 1386 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است . و افتخار دارد که در خدمت شما علاقمندان به مدل در ایران باشد.

این مرکز با سابقه چند ساله در زمینه واردات، فروش، آموزش، مشاوره و تعمیرات مدلهای کنترل از راه دور شامل انواع هواپیماهای کنترل از راه دور سوختی و الکتریکی در انواع مختلف اعم از آموزشی، آکروباتیک، اسپورت، جت، داکتد فن، گلایدر و غیره،انواع کودکوپترها و مولتی کوپتر ها و هلیکوپتر های مدل کنترلی در رده های مختلف از مبتدی تا حرفه ای، قایق و ماشین کنترلی و لوازم جانبی فعالیت مستمر دارد.

مدل ایران با تکیه بر دانش فنی و مشتری‌مداری خود توانسته است افتخار همراهی با بیش از ۳۵۰۰ مجموعه مختلف را داشته باشد.

سعی ما بر این است که با وارد کردن مستقیم اجناس از کارخانه های سازنده، کمترین قیمت و بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه نمائیم. چند سال حسن سابقه و انبوه مشتریان راضی، گواهی بر این ادعاست.

مجموعه مدل ایران با 3 شرکت حمل و نقل و ترابری ارسال مرسولات دارد ، این 3 مجموعه عبارت اند از : شرکت پست ، شرکت تیپاکس و شرکت چاپار . تمامی مرسولاتی که برای کاربران گرامی ارسال میشوند دارای بیمه کامل هستند که در صورت هرگونه حمل و نقل اشتباه و آسیب رسیدن احتمالی به محصول ، شما کاربران گرامی متحمل هیج گونه زیانی نشوید .


تمامی محصولاتی که از روز شنبه الی چهارشنبه سفارش داده می شوند در همان روز ارسال می شوند و پس از 24 ساعت تحویل مشتری می گردد . ” در تهران کمتر از 24 است ” . در استان هایی که از نظر ترابری تیپاکس جزو مناطق دور به حساب می آیند بارها نهایتا تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش به مشتریان می رسد .


آن دسته از عزیزانی که تمایل به همکاری و خرید محصولات به صورت عمده را دارند می توانند در خواست خود را از طریق فاکس ، ایمیل و یا تلگرام ارسال کنند ، پس از بررسی و احراز هویت آنان به عنوان همکار ، قیمت های همکاری و عمده برایشان ارسال خواهد شد .

محصول به سبد خرید شما اضافه شد